Rozpočtářův sen

 • 27 srpna, 2020

  Jak bude vypadat naceňování BIM modelů v budoucnosti?

  Forgee Budget automaticky zpracuje model, získá výkaz výměr pomocí pravidel a porovná ho s novou verzí. Šetří práci s opisováním známých hodnot, kontroluje změny a zvýrazňuje potenciálně problematická místa.

  Celý text
 • 25 srpna, 2020

  Jak zobrazit, co už je v rozpočtu zahrnuto, a co ještě není?

  Ve Forgee Budget si rozpočtář zkontroluje úplnost výkazu v modelu nejen vizuálně, ale i pomocí různých kontrol. Nabízíme tak pokročilou kontrolu chyb, na které v projektu i sami upozorňujeme.

  Celý text
 • 20 srpna, 2020

  Jak na vlastní položky a skladby?

  Ve Forgee Budget rozpočtáři snadno konstrukce doplní nebo se dopočítají většího detailu konkrétní položky. Zároveň je celý postup stále přehledný a jednoduchý, aby šlo zpracovat co nejvíce dostupných informací.

  Celý text
 • 18 srpna, 2020

  Jak si usnadnit práci s různými měrnými jednotkami?

  Co kdybyste nemuseli opisovat výměry nebo ručně provádět aktualizace? Zadáte vzoreček a aplikace si poradí sama. Nevěříte? Přesvědčte se v dalším článku.

  Celý text
 • 13 srpna, 2020

  Jak dál pracovat s rozpočtem z BIM modelu?

  V naší aplikaci zvládnete rozebrat a detailně popsat libovolnou konstrukci a vytáhnout z atributů jakoukoliv informaci pro sestavení kvalitního výkazu.

  Celý text
 • 10 srpna, 2020

  Jak zajistit snadnou kontrolu rozpočtu?

  U každého projektu analyzujeme zádrhely a přidáváme kontroly tak, abyste po celou dobu tvorby výkazu měli nad procesem úplnou kontrolu.

  Celý text
 • 6 srpna, 2020

  Jak rozpočtáři automaticky aktualizovat projekt?

  S Forgee Budget je aktualizace projektu jednoduchá záležitost. Aplikace vytvoří novou verzi projektu, sama všechno porovná a zobrazí změny, které rozpočtář jen projde a zkontroluje.

  Celý text
 • 4 srpna, 2020

  Jak převzít popisy položek z modelu a ušetřit rozpočtáři čas?

  Co kdyby rozpočtáři už nikdy nemuseli opisovat projektantské poznámky z modelu ručně? Zjednodušte si práci s atypickými položkami a pracujte s nimi jako s běžnými.

  Celý text
 • 30 července, 2020

  Jak generovat položky v rozpočtu z konstrukcí v BIM modelu?

  Pravidla jsou nejdůležitější funkcí v aplikaci Forgee Budget, protože za vás udělají rutinní práci automaticky. Podívejte se, jak si usnadnit rozpočtování.

  Celý text
 • 28 července, 2020

  Co jsou 2D a 3D pohledy BIM modelu?

  Zobrazení BIM modelu ve 2D a 3D pohledech je důležitou součástí každého rozpočtářského softwaru. Podívejte se, jak s touto funkcí pracuje Forgee Budget.

  Celý text